Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie wiedzy o Narodowym Spisie Powszechnym.
Konkurs NSP

W najbliższym czasie uczniowie klas ósmych oraz ich rodzice będą podejmować niezwykle ważne decyzje związane z wyborem szkoły i tym samym dalszej ścieżki życiowej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej.
Link do filmu
Ulotka 1
Ulotka 2
List do rodziców
Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej szkoły www.zsg-leczna.pl, Facebooku ZSG www.facebook.com/zsg.leczna lub sekretariacie: tel. 82 5315454, 81 7521257. Informacja o szkole jest również dostępna w wirtualnym Katalogu Edukacja 2021/2022 na s. 8 i 23 (https://pubhtml5.com/giwu/lwbc).

Dzień św. Patryka jest narodowym świętem Irlandii obecnie obchodzonym na całym świecie. Co roku 17 marca ludzie biorą udział w paradach, przebierają się na zielono i upamiętniają patrona Zielonej Wyspy. Od kilku lat także bierzemy udział w zielonym szaleństwie i wszystkim chyba podoba się ta tradycja :)

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na naszym Facebooku.

Tekst: M. Maliszewska

Spotkanie Pani Wójt Gminy Mełgiew z uczniami klasy I

Dnia 11.03.2021r. Wójt Gminy Mełgiew Pani Magdalena Wójcik oraz Inspektor ds Oświaty Pani Mariola Matyjaśkiewicz odwiedziły uczniów klasy I naszej szkoły. Panie rozmawiały z dziećmi o sprawach klasowych i szkolnych, uczniowie otrzymali piękne upominki. Na zakończenie spotkania były podziękowania, życzenia i wspólne zdjęcie.
Zdjęcia ze spotkania w galerii.

Tekst: M. Sowińska

Oferta dla klasy 8
Jeśli jesteś zainteresowany klasą „Cyberbezpieczeństwo i nowoczesne technologie informatyczne” w I Liceum Ogólnokształcącym im. W. Broniewskiego w Świdniku zapoznaj się z informacjami dotyczącymi naboru:
OFERTA

Zapraszamy uczniów klas IV - VI do udziału w konkursie powiatowym na ilustrację do książki „Bohaterowie baśni braci Grimm”. Konkurs organizuje Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Świdniku.
Celem nadrzędnym konkursu jest promocja języka niemieckiego oraz zachęcenie do nauki tego języka.
Cele szczegółowe to wdrożenie uczniów do samodzielnego poszukiwania informacji, korzystania z różnych źródeł komunikacji, kształtowanie umiejętności selekcji potrzebnych informacji, rozwijanie zainteresowań i umiejętności posługiwania się technologią informacyjną oraz rozwijanie zainteresowań i uzdolnień plastycznych.
O szczegółach przeczytajcie w rozwinięciu:

Dostęp do e-dziennika dla klas 4 - 8
Drodzy rodzice, od drugiego semestru udostępniona zostaje wersja testowa e - dziennika dla klas 4 - 8. W panelu po prawej stronie znajduje się odnośnik do strony z logowaniem. Poniżej znajduje się instrukcja do logowania dla rodzica. Dostęp do kont został przypisany do adresów mailowych podanych wychowawcom. Na chwilę obecną będą mieli Państwo wgląd w bieżące oceny i frekwencję z drugiego semestru.

INSTRUKCJA LOGOWANIA DLA RODZICA

W systemie UONET+ rodzice mogą uzyskać dostęp do danych dotyczących ich dziecka z urządzenia mobilnego, po zainstalowaniu aplikacji Dzienniczek+. Aby możliwe było korzystanie z aplikacji, konieczne jest zarejestrowanie urządzenia mobilnego w systemie UONET+. Rejestrację przeprowadza się na komputerze, po zalogowaniu do systemu UONET+.
W Witrynie ucznia i rodzica, w bocznym menu należy wybrać pozycję Dostęp mobilny. Następnie na stronie Dostęp mobilny kliknąć przycisk Zarejestruj urządzenie mobilne. Wyświetli się strona zawierająca kod QR oraz PIN. Dane te należy wprowadzić podczas rejestracji urządzenia mobilnego w aplikacji Dzienniczek+.

Konkursy gminne

27.01.2021 - Konkurs fotograficzny "W zimowym kadrze"
Termin nadsyłania prac upływa 12 marca 2021 r.

25.01.2021 - Konkurs zimowy "Ulepmy dziś bałwana…"
Termin nadsyłania prac od 26 stycznia 2021 r. do 12 lutego 2021 r.

10.12.2020 - Konkurs literacki "Śladami historii…"
Termin nadsyłania prac od 10 grudnia 2020 r. do 15 lutego 2021 r.

Strona 1 z 56 1 2 3 4 > >>